Płyty MDF płyty E0 E1 odporne na wilgoć / płyty pilśniowe średniej gęstości Morden

wyprzedaż dobra cena 2-30mm płyta mdf o wysokiej jakości

Opis produktu
Imię: Płyty MDF / Morden o średniej gęstości z płyty pilśniowej
Nazwa handlowa HJ
Rozmiar: 1220 * 2440 mm
Grubość: 18 mm
Klej: E0, E1
Gęstość 680-830kgs / cbm
Wilgoć: <10%
Stosowanie: Wnętrz
Pakiet standardowy pakiet eksportowy zgodnie z wymaganiami klienta
Cecha Odporność na wilgoć
przyjazne dla środowiska
miejsce do pracy bez pyłu
morden advanced-equipment
Czas dostawy w ciągu 15 dni od otrzymania zaliczki
zasady płatności T / T, L / C

Firma Przedstaw

Shouguang Hua Jian Wood Co Ltd znajduje się w Shouguang City w prowincji Shandong. Dojazd do portu Qingdao zajmuje 1,5 godziny. Wszelkiego rodzaju personel profesjonalny i techniczny, liczący ponad 30 osób, to zbiór badań naukowych, projektowania, produkcji, sprzedaży i odzieży posprzedażnej jako jeden z średnich przedsiębiorstw.
Produkty firmy mają szablony budowlane, sklejkę, tablice gęstości, płyty wiórowe, płyty wiórowe zorientowane, tablice UV, płyty drewniane i meble panelowe oraz inne produkty. Firma posiada doskonałe zaopatrzenie, przetwarzanie, inspekcję jakości, agencje zarządzania marketingowego, dysponując dużymi funduszami oraz profesjonalnymi i technicznymi zasobami, aby stworzyć międzynarodowe najwyższej jakości produkty i pomyślnie przeszła certyfikację systemu jakości ISO9001, certyfikat systemu środowiskowego ISO14001, Firma prawo do importu i eksportu, produkty sprzedawane również w 18 krajowych prowincjach i miastach, eksportowane do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Afryki, Australii i innych ponad 40 krajów i regionów, Ciesz się dobrą opinią wśród klientów.
Firma przestrzega filozofii biznesowej "przetrwać dzięki jakości, szukać rozwoju poprzez innowacje, szukać rynku kredytowego". Zadowolenie klienta jest zawsze celem branży drzewnej CCM. Firma aktywnie rozwija rynki krajowe i zagraniczne, stara się realizować dywersyfikację, globalizację i syntezę zarządzania firmą, jesteśmy gotowi nieustannie dostarczać produkt wysokiej jakości i usługę z produktem wysokiej jakości, rozsądną cenę do Klient, z prawdziwą przyjemnością witamy chińskich i zagranicznych kupców, którzy negocjują biznes, rozwijają współpracę i tworzą świetną przyszłość.

Produkty

Płyta MDF laminowana

Zadzwoń
Formularz kontaktowy
Zmień język